5 gadżetów, które ułatwią rozpoczęcie nowego roku szkolnego

Wakacje dobiegają końca, już niedługo zadzwoni pierwszy dzwonek. To najwyższy czas, żeby przygotować się na nowy rok szkolny. Przybory szkolne, podręczniki i zeszyty to nie wszystko. Warto zaopatrzyć się także w dodatkowe przybory, które pomogą w nauce. W dzisiejszych czasach uczniom na pewno przydadzą się stylowe gadżety. Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem podstawówki, liceum, czy chodzisz na studia, takie drobne gadżety na pewno Ci się przydadzą.

Pendrive

Pendrive jest małym urządzeniem, na którym można przechowywać i przenosić duże ilości danych. Ten sprzęt przyda się do szkolnych prezentacji czy przekazania plików zaliczeniowych nauczycielowi. Przeniesienie danych na dysk jest banalnie proste i szybkie, a jego pojemność można dobierać w zależności od indywidualnych potrzeb.

Planer

Zaplanowanie i uporządkowanie swoich obowiązków jest bardzo istotne w trakcie roku szkolnego. Z tego powodu warto zaopatrzyć się w organizer. Możesz pokusić się o zakup planera w formie tablicy magnetycznej lub samoprzylepnej. Tego typu tablica pozwoli na zaplanowanie pracy i sprawi, że nigdy nie zapomnisz o ważnych terminach i sprawdzianach. Tablice dostępne są w kilkunastu wzorach i kolorach, a wiele z nich znajdziesz na stronie 4gift.pl.

Karteczki samoprzylepne

Dodatkiem do organizera są dobrze znane karteczki samoprzylepne. Pomagają one w organizacji. Dzięki nim możesz oznaczyć każdą stronę i zapisywać na nich notatki. Dodatkowo na wielu stronach internetowych, jak 4gift.pl, karteczki występują w wielu zabawnych wzorach i kolorach, dzięki czemu będą bardziej zachęcać do nauki i z pewnością zrobią furorę wśród Twoich znajomych.

Zakreślacze

Zakreślacze to także idealna forma pomocy naukowej. Możesz dzięki nim zaznaczać ważne fragmenty tekstu, a dzięki neonowym kolorom przyciągną twój wzrok i pozwolą szybciej zapamiętać dany materiał.

Długopis ścieralny

Jeśli należysz do osób, które często zmieniają zdanie lub przez swoje roztargnienie popełniają dużo błędów, to długopis ścieralny jest dla ciebie idealny. Wygląda niepozornie, jak zwykły długopis, ale jest wyposażony w specjalną gumkę, która całkowicie usuwa pozostałości tuszu. Dzięki temu gadżetowi możesz zapomnieć o używaniu korektora, a Twój zeszyt już zawsze będzie wyglądał estetycznie.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *