Auto używane od dilera marki – kupuj bez ryzyka!

Auto używane od dilera marki – kupuj bez ryzyka!

Szukasz używanego samochodu, ale obawiasz się, że trafisz na model, który będzie miał ukryte usterki? Szacuje się, że nawet połowa pojazdów używanych dostępnych na rynku ma inny stan techniczny niż ten opisany przez sprzedającego.

Jeśli chcemy kupić auto bez ryzyka, warto podchodzić z rezerwą do ofert na portalach ogłoszeniowych oraz w komisach. Gdy liczy się bezpieczeństwo, warto postawić na sprawdzone oferty – samochody używane z salonów dilerskich.

Używane od dilera – co znajdziemy w ofercie?

W salonach dilerów można znaleźć nie tylko nowe, ale również używane samochody. To przede wszystkim modele pochodzące z ostatnich roczników, na przykład diler Ford oferuje pojazdy używane mające do 5 lat i z przebiegiem do 125 tysięcy kilometrów na liczniku.

Zanim auto trafi do sprzedaży, jest dokładnie kontrolowane w ASO marki. Sprawdza się nawet najdrobniejsze detale, aby nowy klient był całkowicie zadowolony z transakcji. Dodatkowo, na samochody używane w salonach dilerskich można otrzymać gwarancję wynoszącą rok lub pół roku w zależności od oferty.

Dlaczego warto kupić auto używane od dilera?

Samochody używane w salonach dilerskich to sprawdzony wybór dla klientów, którym zależy na bezpieczeństwie. Transakcję można zrealizować bez ryzyka, że kupimy pojazd, który nie będzie odpowiadał ofercie!

Dodatkowo, dla kierowców decydujących się na kupowanie samochodów używanych od dilera czeka także wiele dodatkowych udogodnień, w tym między innymi atrakcyjne formy finansowania – kredyt samochodowy, leasing, tanie ubezpieczenia komunikacyjne, zniżki w ASO i w sklepie marki, dodatkowe gratisy.

Nic więc dziwnego, że dzisiaj coraz więcej osób decyduje się na zakupienie samochodu w salonie marki – także wtedy, gdy chodzi o pojazdy z drugiej ręki. Z dostępnymi ofertami można zapoznać się już teraz on-line, aby potem od razu umówić się na jazdę próbną wybranymi modelami.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *