Jak nie utknąć w korku – test hulajnogi elektrycznej

Na pewno nie raz zastanawiałeś się nad tym jak skrócić czas dojazdu do pracy? Jak ominąć korki ? lub po prostu jak oszczędzić na benzynie ? Każdy z nas ma swoje sposoby na radzenie sobie z tego typu problemami, ale czy zastanawialiście się kiedyś nad zakupem hulajnogi elektrycznej ? wielu słysząc słowo hulajnoga ma przed oczami dziecięcą zabawkę. Jednak pogląd ten jest bardzo wąski i odcina nas od zupełnie nowych i fascynujących możliwości. Wielu z was pewnie ze zrezygnowaną miną przerzucało się na transport publiczny, bądź decydowało się na pieszą wędrówkę nie zdając sobie sprawy że rozwiązanie znajduje się tuż pod samym nosem. Zaciekawieni ? Przeczytajcie artykuł do końca i sami zdecydujcie czy hulajnoga elektryczna to coś dla was.

Podstawowe informacje

Hulajnoga elektryczna to ulepszona wersja tradycyjnej hulajnogi. Dołączono do niej specjalny silnik elektryczny dzięki któremu praca naszych mięśni jest zupełnie zbędna. Hulajnoga elektryczna jest w stanie rozwinąć prędkość do 40 km/h, a czas pracy akumulatora to mniej więcej godzina. Jest więc to raczej rozwiązanie na krótsze dystanse niż na długie wycieczkiJest ona za to lekka i poręczna, a jazda to sama przyjemnośćJedyne o czym musi pamiętać użytkownik to trzymanie odpowiedniej postawy. Sprzęt staruje sam bez naszej pomocy i działa bardzo płynnie. Fakt, iż nie musimy wkładać w to żadnego wysiłku sprawia że hulajnoga elektryczna to bardzo dobre rozwiązanie dla osób dorosłych które oprócz tego by dotrzeć na czas muszą również zadbać o swój wygląd. Maksymalna wydajność i ani kropli potu. By dowiedzieć się więcej odwiedź stronę https://twoja-elektronika.pl/ , a poznasz wszystkie interesujące cię szczegóły.

Zyskujące popularność

Jeśli intryguje cię hulajnoga elektryczna, ale nie jesteś zachwycony koniecznością stania w odpowiedniej pozycji aż do końca trasy to mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Na rynek wprowadzony został wariant hulajnogi elektrycznej z siodełkiem dzięki któremu jazda będzie nie tylko przyjemna ale i wygodna. Modele te zyskują coraz większe uznanie nawet wśród osób które stanowczo unikały pojazdów elektrycznych. Może więc hulajnoga elektryczna jest tym czego szukasz.

Co jeszcze musisz wiedzieć

Pozostaje jeszcze do omówienia kwestia przepisów.

Polskie prawo nie uznaje hulajnogi elektrycznej jako pełnoprawnego pojazdu, a jedynie jako środek transportu osobistego podobnie jak na przykład deskorolkę czy longboard.

Oznacza to że użytkownik hulajnogi elektrycznej powinien poruszać się po chodniku, a korzystanie z jezdni lub ścieżek rowerowych może skończyć się mandatem. Niestety w najbliższym czasie nie planowane są żadne zmiany w przepisach odnośnie hulajnogi elektrycznej pomimo jej rosnącej popularności.

Jak wybrać ?

Jeśli zdecydowałeś się na zakup radzimy zapoznać się z rankingiem hulajnogi elektrycznej, aby wybrać model który nam odpowiada również pod względem cenowym. Cena hulajnogi elektrycznej zaczynają się od około 700 złotych za wersję bez siodełka, aż po 1500 złotych za wersję w nie wyposażoną.Warto więc sprawdzić ranking i cenę hulajnogi elektrycznej by być w pełni zadowolonym z naszego nabytku.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *