Najlepsze gadżety erotyczne dla mężczyzn

Gadżety erotyczne są produkowane nie tylko dla kobiet. Na rynku znaleźć możemy mnóstwo różnych zabawek, które są skierowane wyłącznie do mężczyzn lub dla par. Podczas zabawy to właśnie strefy erogenne mężczyzn są najbardziej stymulowane.

Gadżety erotyczne są produkowane nie tylko dla kobiet. Na rynku znaleźć możemy mnóstwo różnych zabawek, które są skierowane wyłącznie do mężczyzn lub dla par. Podczas zabawy to właśnie strefy erogenne mężczyzn są najbardziej stymulowane.

Akcesoria BDSM

Nie od dziś wiadomo, że wiele par marzy o seksie rodem z 50 twarzy Greya. Niewiele osób jednak postanawia zrobić ten pierwszy krok. W internecie znaleźć można wiele początkujących zestawów BDSM, które idealnie nadadzą się na początek zabawy. Można również później rozszerzać kolekcję o kolejne gadżety takie jak zaciski na sutki, pejcze, kajdanki. Dla najbardziej zaawansowanych polecamy liny do krępowania. W tej kwestii mężczyźni mają naprawdę w czym wybierać. Pamiętaj, że nic bardziej nie może podniecać niż zabawa ze swoją drugą połówką z użyciem gadżetów, które lubicie obydwoje.

Strapon

Bardzo dużo osób marzy o trójkącie w sypialni, jednak ze względu na zaufanie, zdradę czy po prostu higienę, rezygnują z tego pomysłu. Jest to normalne zjawisko, więc nie ma co się przejmować, że ktoś może mieć uprzedzenia do tego typu zabaw. Jednak istnieje możliwość dania swojej partnerce namiastki takiego seksu w trójkącie. Jeśli Twoja kobieta lubi być dominowana, albo lubi seks analny, to strapon dla mężczyzny będzie idealnym gadżetem, aby dać kobiecie to o czym marzy – czyli podwójną penetrację.

Jeśli jednak to mężczyzna lubi być dominowany przez kobietę, to są również specjalne gadżety dla kobiet. Są to strapony z przymocowanym sztucznym członkiem do bioder kobiety. Taki akt nazywamy peggingiem.

Masażery prostaty

Takie masażery prostaty działają podobnie jak korki analne. Projektowane są one wyłącznie do masażu prostaty. Mają one wygięty kształt, dzięki czemu zawsze trafią tam, gdzie powinny. Jest to zabawka erotyczna, która ma wiele zastosowań. Może ona być stosowana podczas seksu oralnego, pettingu oraz stosunku. Posiadają one również wiele trybów wibracji, więc na pewno będzie w czym wybierać! Pomyślcie także nad takimi wibratorami dla par https://sexactive.pl/wibratory-damskie

Korki analne

Są one również nazywane zatyczkami. Mogą bez problemu być używane przez dowolną płeć czy orientację. Jest to jeden z najbardziej popularnych i charakterystycznych gadżetów erotycznych. Zaprojektowane one zostały w taki sposób, aby zostały w ciele podczas masturbacji, uprawiania seksu czy nawet podczas chodzenia z nimi na spacer. Możemy na rynku znaleźć wiele modeli zatyczek analnych. Początkujący użytkownicy znajdą dla siebie mniejsze korki analne. Są dostępne również większe z specjalnymi wypustkami wzmacniające doznania oraz duże korki analne dla doświadczonych użytkowników.

Pierścienie na penisa

Są to jedne z najpopularniejszych gadżetów przeznaczonych dla mężczyzn ze względu na swoją mniejszą ingerencję w bliskości z ciałem mężczyzny. Potrafią one delikatnie ograniczać przepływ krwi do penisa, aby erekcje wydawały się pełniejsze, stosunki mogą zostać przedłużone oraz potrafią one wprowadzić penisa w lekkie wibracje. Zazwyczaj są one wykonane z silikonu medycznego, jednak często spotkamy również modele wykonane z skóry, gumy czy nawet metalu. Są one umieszczane zazwyczaj koło podstawy penisa lub czasami na samym penisie czy jądrach. Odróżniamy dwa typy pierścieni. Pierwszym są pierścienie wibracyjne oraz erekcyjne. Dostępne są również urządzenia, które jednocześnie zapewniają stymulację łechtaczki partnerki.

Masturbatory

Do takich zabawek zaliczamy sztuczne pochwy, latarki czy specjalne rękawy masturbacyjne. Jeżeli chcemy zakupić droższe urządzenia, możemy spodziewać się posuwistych ruchów oraz specjalnych zbiorników na nasienie. Warto pamiętać, że urządzenie przeznaczone do masturbacji nie służy tylko do jednego zadania. Można się takimi zabawkami bawić w parze. Zawsze milej jest, gdy korzystamy z takich gadżetów z drugą osobą.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *