Różne metody powiększania ust

Medycyna estetyczna wraz z kosmetologią dostarczają nam obecnie wielu fantastycznych rozwiązań. Umożliwiają bezproblemowe korygowanie wybranych aspektów wyglądu, chociażby ust, z których możemy nie być do końca zadowoleni. Powiększanie ust nie bez przyczyny jest jednym z popularniejszych zabiegów. A w jaki sposób się je przeprowadza?

Ogólne rozeznanie wśród zabiegów

Nawet powiększanie ust uległo ostatnio wyraźnej rewolucji, albowiem przyjęło formę nie tyle nawet powiększania, co bardziej modelowania, które nie wiąże się aż tak bardzo z rozmiarem warg, a raczej z ich kształtem, formą i kolorem, ewentualnie dążeniem do lepszych proporcji.

Zanim więc skorzysta się z jakiejkolwiek metody powiększania ust, warto sprawdzić, jakie rozwiązania są do wyboru, jak się je wykorzystuje i jakich efektów można od nich oczekiwać. Klient powinien wiedzieć dokładnie, co chce osiągnąć już w chwili wejścia do gabinetu, aczkolwiek można to też ustalić, na pewno nieco dokładniej, podczas rozmowy z lekarzem, wspólnie z nim zastanawiając się nad tym, co da najlepszy i bezpieczny rezultat.

Metody dopasowywane do typu urody

Korzystając z zabiegów medycyny estetycznej, należy skupiać się na własnym wyglądzie. Trzeba myśleć o tym, co konkretnie chciałoby się zmienić i jaka zmiana byłaby korzystna dla posiadanego typu urody. Nie należy poddawać się zabiegowi podkreślania łuku Kupidyna tylko dlatego, iż takie podkreślenie jest teraz uznawane za modne, bo oczywiste jest to, że nie do każdego będzie ono pasować.

Do wyboru ma się jeszcze wyrównywanie naturalnych asymetrii albo… metodę powiększania ust na płasko. Nowoczesny zabieg cieszy się ostatnio sporą popularnością. Ma niewiele wspólnego z tradycyjnym powiększaniem.

Nowoczesne powiększanie na płasko

W przypadku tego zabiegu nie chodzi o poprawianie i zmienienie objętości warg, co bardziej o ich kształtowanie i doprowadzanie do efektu, w którym górna warga zaczyna przypominać tę dolną, zarówno pod względem formy, jak i pod względem rozmiaru.

Mimo iż początkowo może się tak nie wydawać, no to jednak powiększanie ust na płasko daje bardzo naturalny efekt, dlatego nieraz trudno rozpoznać, że został on osiągnięty w gabinecie medycyny estetycznej. Zawsze należy dążyć do dopasowania kształtu i wyglądu ust do własnego typu urody. Metoda powiększania na płasko nie pasuje do każdego.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *