Laserowa depilacja pach – skuteczny sposób na depilację

Depilacja laserowa pach jest skutecznym sposobem na pozbycie się niechcianych włosków.

Trwałe usuwanie włosków

Depilacja laserowa pach ma na celu trwałe usunięcie włosków z tego obszaru ciała. Po raz przeprowadzonej serii zabiegów, już nigdy nie trzeba będzie depilować pach – ani w salonie, ani w domu za pomocą maszynki czy pianki.

Najlepsze efekty dają naświetlania laserem – przeprowadza się je w kilku turach, na przykład co miesiąc, ponieważ włoski nie rosną równo. Ta metoda jest bezbolesna i nieinwazyjna – światło lasera niszczy mieszek włosowy, nie naskórek. Warto jednak wybrać się do sprawdzonego, renomowanego salonu, gdzie zabieg wykona profesjonalista.

Depilacja laserowa to zabieg, który pozwala na precyzyjne pozbycie się włosków i daje szybkie efekty. Co więcej, całościowy koszt zabiegów szybko się zwróci, jeśli nie trzeba już będzie korzystać z innych metod.

Dla kogo zabieg

Depilacja laserowa pach może być przeprowadzona zarówno u Pań jak i Panów. Zabieg uznawany jest za całkowicie bezpieczny. Sama okolica pachy to dość trudne miejsce do depilacji – po zabiegach woskiem włoski często wrastają, skóra jest tam podatna na podrażnienia. Preparaty chemiczne nie są wystarczająco skuteczne, często wywołują też reakcję alergiczną. Dlatego laser jest najlepszą metodą pozbycia się niechcianego owłosienia.

Najlepsze efekty zobaczą osoby, które mają ciemne i grube włosy (stąd też wysoka popularność zabiegu wśród Panów. Zdarza się jednak też, że osoby o cienkich i jasnych włoskach pod pachami mają zupełnie inne, ciemne cebulki – dzięki temu nawet u nich depilacja laserowa będzie bardzo skuteczna.

Zalecenia po zabiegu

Żeby zabieg depilacji laserowej przyniósł oczekiwany efekt, do 6 tygodniu po sesji należy unikać opalania się. Niewskazane są również samoopalacze, kremy brązujące. Powinniśmy także zrezygnować z zażywania leków czy preparatów, ziół uwrażliwiających na promieniowanie UV – oczywiście również tylko czasowo. Nie wolno używać dezodorantów, antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu. Podrażnienie mogą wywołać kosmetyki zawierające alkohol oraz mydło.

Warto umówić się na zabieg i porozmawiać o nim z kosmetologiem, który rozwieje wszystkie nasze wątpliwości.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *