RODZICIELSTWO NA SPORTOWO

Jeśli jesteś osobą, która lubi prowadzić sportowy tryb życia, nie musisz z niego rezygnować po narodzinach dziecka. O ile z tradycyjnym wózkiem może być trudno wybrać się na poranny jogging, o tyle z takim dostosowanym do tej czynności sprzętem – możesz połączyć spacer z dzieckiem, z codziennymi ćwiczeniami. Dobierz tylko odpowiednie wózki Warszawa.

WÓZKI DO BIEGANIA

Jako miłośnik biegania, z pewnością wiesz, że jogging z tradycyjnym wózkiem nie należy ani do najprzyjemniejszych czynności, ano do najbezpieczniejszych. Potrzebujesz sprzętu stabilnego, zwrotnego, a przede wszystkim bezpiecznego dla swojego dziecka.

Niezwykle praktycznym rozwiązaniem, które oferuje niemal każdy internetowy sklep z wózkami, np. Wózki-Foteliki jest przyczepka rowerowa. Wbrew pozorom nadaje się nie tylko do wycieczek rowerowych. W tym rozwiązaniu dziecko lub dzieci siedzą w specjalnym „namiocie” na wytrzymałym stelażu. Posiada on specjalne moskitiery, które zapewniają maluchowi widoczność, a jednocześnie chronią go przed, np. insektami. Tego typu wózki posiadają regulowaną kierownicę, wyposażoną w hamulce. To bardzo ważne i ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo dzieci oraz Twoje. Co więcej, w tego typu modelach zawieszenie jest wzmocnione, a środek ciężkości obniżony. Posiadają one również pompowane koła, idealne do biegania.

Kolejną propozycją są wózki Warszawa, które wyglądają jak te tradycyjne modele, typu 2w1. To również sprzęt idealny do aktywnego wypoczynku i treningów. W tym wypadku jednak gondola ustawiona jest inaczej, niż w przypadku przyczepek rowerowych. Tu również można znaleźć regulowaną kierownicę z hamulcem ręcznym. Wózki te wyposażone są bardzo często w trzy zwrotne, pompowane koła, a siedzisko w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Świetnie sprawdza się zarówno podczas ćwiczeń, jak i tradycyjnych spacerów.

Bardzo ważne jest to, że wspomniane produkty, można traktować również jak tradycyjne wózki spacerowe Warszawa. Świetnie sprawdzą się podczas pieszych wędrówek, zakupów w markecie czy do transportu do i z przedszkola. W razie potrzeby możesz je szybko złożyć i schować do bagażnika!

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

Decydując się na zakup wózka, umożliwiającego bieganie, jazdę na nartach czy nawet łyżwiarstwo, warto zwrócić uwagę na bezpieczeństwo dziecka w takim sprzęcie. Z tego względu, lepiej wybrać nowe produkty, prosto ze sklepu z wózkami, niż sięgać po te używane lub starsze modele. Nowoczesne sprzęty, wzbogacane są na bieżąco o nowe technologie, lekkie materiały i dodatkowe gadżety, które mają wpływ na jakoś podróży dziecka lub zwrotność oraz niezawodność wózka.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: Chicco

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *