Jakich dekoracji nie może zabraknąć na sali weselnej?

Od tego, jakie dekoracje znajdą się na sali weselnej zależy klimat przyjęcia. Warto więc zadbać o to, by były eleganckie, wyjątkowe i niepowtarzalne. Niezależnie od tego, w jakim stylu organizujesz swój wymarzony ślub istnieje kilka dekoracji, których nie powinno na nim zabraknąć. Sprawdźmy więc, czego możesz potrzebować by pięknie przystroić salę.

Ponadczasowe balony

Kiedy myślimy o dekoracjach, które powinny pojawić się na sali weselnej większość z nas ma przed oczami balony. Nie ma w tym nic dziwnego! To ponadczasowa ozdoba, która nigdy nie wyjdzie z mody i doskonale pasuje do przyjęcia weselnego w każdym stylu. Balony można wykorzystać na wiele różnych sposobów, tworząc z nich misterne upięcia, układające się w ściany, bramy, a nawet figury. Co ważne, jest to dekoracja, która nie kosztuje wiele, a pozwala osiągnąć spektakularny efekt.

Księga gości

To nie tylko ważny element dekoracyjny, ale również świetna pamiątka dla młodej pary. Decydując się na księgę gości zadbajmy o to, by znajdowała się ona w widocznym miejscu. Krzesło i stolik, przy którym goście będą się w nią wpisywać udekoruj elegancko, zgodnie z klimatem przyjęcia. Świeże, cięte kwiaty, drewniane ozdoby, świece i stylowy obrus sprawią, że księga gości przykuje uwagę weselników i zachęci ich do wpisywania swoich życzeń i ciepłych myśli dla młodej pary.

Winietki i oznaczenia stołów

Standardem przyjęć weselnych stało się, że każdy z gości ma wydzielone miejsce przy stole. Warto więc zadbać o odpowiednie oznaczenia. Zarówno winietki, jak i numery stołów mogą stać się zarazem elementem dekoracyjnym. Wystarczy jedynie zadbać o to, by były utrzymane w tej samej kolorystyce i stylu. W sprzedaży są zarówno romantyczne, rustykalne, jak i nowoczesne winietki, które dopasujemy do każdego motywu przewodniego przyjęcia.

Duży napis na podłogę

Śledząc blogi i strony poświęcone tematyce ślubnej, nie sposób nie zauważyć, że dekoracja ta jest obecnie prawdziwym hitem. Duże, podświetlane diodami LED napisy LOVE prezentują się doskonale i stanowią świetne tło do zdjęć. Co więcej, doskonale pasują zarówno do klasycznego, jak i nowoczesnego wystroju sali ślubnej. Warto więc to wykorzystać i zadbać, by napis taki znalazł się również na Twoim przyjęciu. Niezwykłe dekoracje i akcesoria można znaleźć na decomaxparty.pl/

Podsumowując, w dzisiejszych czasach wybór dekoracji weselnych, które mogą znaleźć się na sali jest bardzo szeroki i różnorodny. Dzięki temu, niezależnie od tego, jaki motyw i kolor przewodni wybierzesz możesz znaleźć ozdoby, które doskonale będą do niego pasować i pozwolą Ci na wykreowanie klimatu przyjęcia, o jakim zawsze marzyłeś!

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *