Wózek dziecięcy do 500 zł – jaki wybrać?

W przedziale cenowym do 500 zł można znaleźć wózki dziecięce posiadające lekką i prostą konstrukcję. To głównie spacerówki które przydadzą się, gdy dziecko jest już większe i może samodzielnie siedzieć. Korzystanie z nich jest o tyle proste, że szybko się składają i rozkładają, nie zajmują dużej ilości miejsca.
Wybierając wózek do 500 złotych, możemy przebierać między ofertą takich producentów jak: Careter, Lionelo, 4Baby i tańszymi modelami Chicco.
Niestety w tym przedziale cenowym nie ma co liczyć na zakup wielofunkcyjnego wózka. Jest to zdecydowanie za niska kwota na tego typu wózek.

Wózki dziecięce w budżecie do 500 złotych,

pozwalają na komfortowe spacery po chodnikach, skwerach, placach, lub drogach utwardzonych lub z kostki. Posiadają najczęściej koła wykonane z pianki PV co może sprawić kłopot w terenie. W niektórych przypadkach problemem dla nich może okazać się szuter czy polne i leśne ścieżki. Zazwyczaj tego typu modele wyposażone są w skrętne koła, oraz amortyzatory na jednej lub obu osiach.

Tanie wózki spacerowe

dostępne na rynku to modele posiadające trzy lub cztery koła. Większość wózków do 500 zł posiada stalowe lub aluminiowe stelaże. Właśnie dzięki temu wózki są stosunkowo lekkie, a korzystanie z nich mało uciążliwe. Wózki są również wyposażone w pasy bezpieczeństwa, co pozwala zabezpieczyć dziecko przed wypadnięciem. Dostępne jest w nich również koszyk do trzymania zakupów, uchwyt na napój oraz miejsce na akcesoria dla dzieci. Dzięki temu, tego typu konstrukcje są bardzo funkcjonalne, co jest ich niewątpliwą zaletą.

Oczywiście, wózki zostały pokryte materiałami nieuczulającymi i niepodrażniającymi wrażliwą skórę dziecka. Można będzie z nich korzystać w bezpieczny sposób. Często można go zdjąć i wyprać. Dlatego też, bez żadnych problemów można będzie zadbać o czystość wózka. Będzie się on mógł prezentować we właściwy sposób, nawet podczas częstego użytkowania. W niektórych modelach do 500 zł znajdują się specjalne osłonki na nóżki, które są przydatne szczególnie w chłodniejsze dni.

Jak widać wózki spacerowe w cenie do 500 zł potrafią być bardzo komfortowe

i na pewno nie będzie żadnych problemów z ich usługą. Można będzie cieszyć się z tego, że są przyjazną alternatywą dla gondoli i ciężkich wózków wielofunkcyjnych. Będą się idealnie sprawdzały podczas spacerów, szczególnie po utwardzonym podłożu.

Dlatego też, warto wybrać tego typu modele. Nie należy się obawiać, że stosunkowa niska cena wózka od razu musi się kojarzyć z marną jakością. Będziemy zadowoleni z efektów, jakie uda się osiągnąć. Będą one korzystne dla każdego.

Na pewno krótkie spacery z dzieckiem z użyciem takich wózków będą bardzo przyjemne. Dziecko będzie miało wygodne miejsce do siedzenia, co jest przecież najważniejsze.

Wózki spacerowe w cenie do 500 złotych kupicie Państwo w Sklepie Internetowym TechSat24.pl

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *